tlf

Toptan Fiyatına Perakende Satış! Sadece % 5 Kar Marjı ile Çalışıyoruz - Sizlere En uygun Fiyata Fırsatlar Sunuyoruz


resim

SPANİSH FLY (BAYAN İSTEK ARTTIRICI)

%35indirim

PİYASADA: 69 TL BİZDE: 45 TL
Kalan zaman
0
0
saat
0
0
dakika
0
0
saniye

 

 

 

SPANİSH FLY (BAYAN AZDIRICI DAMLA)

 

BAYANLARIN VİAGRASI 100% ETKİLİ PARTNERİNİZİN SEKS TANRIÇASINI UYANDIRIN!!!

 

ARTIK HİÇ BİR KADIN SİZE HAYIR DİYEMEYECEK

 

 

 

 

 

 

 

SPANİSH FLY ile bayanların içindeki uyuyan seks tanrıçasını harekete geçirin...Libidosu düşük, cinsel isteği az olan partnerinizi SPANİSH FLY ile daha heyecanlıseks için hazırlayın.

 

Cinsel birleşmeye istek duymayan bayanlar için özel olarak geliştirilmiş olan bu ürün, birleşmelerin daha ateşli ve arzu dolu olmasını sağlayan son derece etkili bir uyarıcıdır.

Tıpkı erkeklerde cinsel isteği arttıran ilaçlar gibi, bayan azdırma damlası cinsel uyarıcı SPANİSH FLY BAYAN AZDIRICI DAMLA'da kan akışını artırarak kadınlarda/bayanlarda cinsel fonksiyon artırır.

Kullanım:

Tercihen dil altına 5 - 7 damla damlatılarak ya da asitsiz ve alkolsüz içeceğe 8 - 10 damla damlatılarak kullanılan ürünümüz Spanish Fly, dil altına damlatıldığı taktirde tükürük bezleri tarafından emilerek daha çabuk etki eder.

 

  

Sadece birkaç adet bayan azdırıcı damla dahi kullanılsa yeterli görülebilecek olan ve etkisini 10 dakika kadar çok kısa bir zaman içinde gösteren bu ürün, habersiz olarak da kullanılabilir.

Bayanda cinsel uyarılmayı maksimum seviyeye çıkaran ve bu cinsel duygularla bayanın baştan çıkmasını sağlayan İspanyol Sineği, bayanın daha önce hiç olmadığı kadar arzulu ve oldukça haz dolu bir cinsel yaşama kavuşmasını mümkün kılar.

Ürün yapısında halsizlik, stres ve sıkıntı gibi sebeplerle düşüş gösteren cinsel isteği ve enerjiyi arttırıcı demir dikeni, Amerikan gingseng ve epimedium bitkileri yer almaktadır. Cinsel sorunların ortadan kalkmasında destek olan bu ürün ayrıca vücut dirençliliğine de yardımcı olur.

Bayan Cinsel Uyarıcı ürün olan bayan azdırıcı damla (isteksiz bayanlara özel ürün) Spanish Fly İspanyol sineği daha fazla heyecan ve daha fazla istek uyandırır. Asitsiz içeceklerde 15-20 bayan azdırıcı damla kullanmanız yeterli olacaktır.

Spanish Fly İspanyol Sineği bayan azdırıcı damla Cinsel gücü ve isteği maksimuma çıkartan muhteşem damla.

 

 

Kargo ücreti 6 tl'dir. 150tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti bizden!

 

                                         

 

 

 

ÜRÜN RESİMLERİ

resim resim resim

resim Gizli - istanbul Son 4 aydır kız arkadasımla birseyler yasamak istiyordum. Fakat tam o anlarda beni hep redediyordu.Spanish fly sitenizden aldıktan sonraki ilk görüşmemizde denedim 4 aydır çok istedigim o anlar artık gerceklesti. Tesekkürler avm35 2012-07-16 13:21:59
resim Burak-Ankara Mrhb Bayan uyarıcı Spanish Fly hakkında şukadarını söylemeliyimki ; okadar istemem arzulamama rağmen hiç karşılık vermeyen kız arkadaşım şimdi benim onu arzuladıgımdan daha çok beni arzuluyor ve Spanish Fly damlayı kullandığında cinsel ilişkiye girmek için can atıyor. 2012-07-10 11:32:01
resim Yasin-Kütahya Yorumları okuduktan sonra dün gece siparişimi verdim. Ürünü denemek için sabırsızlanıyorum. Kullandıktan sonra daha ayrıntılı açıklama yapacağım 2012-06-19 18:20:30
resim SELMA-TRABZON Spanish Fly ve sizlere teşekkür ederim bu ürün beni yeniden gençleştirdi. 2012-06-04 09:46:35
resim Kubilay-izmir Eşimmin isteksizliği nedeniyle aldım ve içeceğinde kullandım bayan uyarıcı damlayı eşim sakinken birden hevesli ve istekliydi o gece çok teşekkür ederim ürün çok iy 2012-07-15 19:54:57
resim Ali-Manisa Çok nazlı bir kız arkadaşım vardı. Buradaki yorumlara güvenerek ve inanarak sipariş verdim ertesi gün siparişe geldi. Aynı gün ilacı denedim kız arkadaşıma söylemeden içkisine damlattım. Hiç naz yapmadı. Tak 2012-07-13 10:38:57
resim Nazif-istanbul Eşimin cinsel açıdan bana karşı soğukluğu ve isteksizliği beni üzüyordu hani böyle daha istekli olsun istiyordum ne kullandıysam olmamıştı olmayacak dediğim anda spanish fly bayan uyarıcı damlayı eşimde kullandım o sakin halinin yerini tutkulu bir hal aldı çok güzel bir ürün teşekkürler 2012-07-09 15:41:26

Yorum Yap

Adınız Soyadınız : E-mail : Yorum : Cinsiyet : Güvenlik :

* Lütfen yorum yaparken edep kurallarına uyunuz.

resim

Avm35'den vermiş olduğunuz sipariş sonucu destek ekibimiz sizleri arayıp isim soy isim ve adres teyidi almadan ürün çıkışı yapmamaktadır. Teyid edilmiş telefon no ve isim bilgileriniz asılsız sipariş veya sahte siparişler vermeniz halinde. Avm35 yasal takip başlatabilir.